Toyota Hiace IV H100 etulokasuojan korjauspelti oikea 89-04
Vahvat mittatarkat auton korisaumojen mukaan valmistetut helmapellit ja korjauspellit laajasta Carkone varastovalikoimasta. Tilaa helposti aidosti suomalaisesta Carkone verkkokaupasta.
Carkone toimittaa nopeasti!
25,28 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Tekniset tiedot
Toyota Hiace IV H100 etulokasuojan korjauspelti – mallikohtaiset pohjalevyn kiinnityssarjat ja pohjapanssarit sopivuustakuulla. Laadukkaat koriosat kolari- ja ruostevauriokorjaukseen lähes kaikkiin automalleihin.
Toyota helmapellit, korjauspellit ja takakaaret, sekä muut edulliset koriosat. Joustavalla toimituksella ja maksuajalla haluamaasi osoitteeseen, suoraan korjaamollesi, kotiovelle tai Carkone noutopalveluun ilman rahtia.
Automalleihin: Toyota Hiace IV (H100) 08.1989-12.2004
Valmistaja: Klokkerholm
Pinta: Sinkitty
Materiaali: 0,8mm teräs
Etulokasuoja: Täydellinen korjauspelti ruostevaurio ja kolarikorjaukseen
Asennuskohde: Oikea puoli
Kysy rohkeasti!
Ajoneuvon kätisyys katsotaan aina ajoneuvon takaa. Kuvien perusteella ei voi varmasti tietää osien sopivuutta eikä kätisyyttä. Mikäli olet epävarma, niin varmista asia ennen ostopäätöstä. puh. 0400-582055 e-mail: myynti@carkone.fi Tutustu tästä myös artikkeliin helmapelleistä
Paino | 0,5 kg (kilogramma) |
---|---|
Mitat | 40 × 40 × 8 cm (senttimetri) |